Lombard Targówek

Oferta naszego lombardu w warszawskim Targówku

Nasz lombard stoi otworem przed wszystkimi potencjalnymi klientami z warszawskiej dzielnicy Targówek, ale i z całej stolicy. Już od 1993 roku dajemy im możliwość skorzystania z jednej z najlepszych ofert tego typu na rynku, proponując zdecydowanie najatrakcyjniejsze warunki oraz formalności skrócone do minimum, z bezpłatną wyceną i pełną transparentnością na każdym etapie współpracy.

Lombard Warszawa TargówekOdwiedzając nasz lokal warszawiacy zamieszkujący Targówek mogą liczyć na bezpłatną i zupełnie niezobowiązującą wycenę, której dokona nasz pracownik na miejscu, w przeciągu kilku-kilkunastu minut (w zależności od ilości rzeczy, z którymi będzie miał do czynienia). Ludzie, których zatrudniamy cechują się profesjonalizmem, co dla naszych klientów jest gwarantem cen zawsze adekwatnych do wartości konkretnych przedmiotów.

Przyjmujemy niemal wszystkie posiadające wartość przedmioty, ale i nieruchomości – można je u nas zostawić pod zastaw (z szansą na wykupienie w określonym czasie), albo i sprzedać bez możliwości odzyskania, pieniądze za nie otrzymując w tempie błyskawicznym. Na przestrzeni lat przyszło nam już skupować sprzęt RTV i AGD, konsole, samochody, gry i wiele innych. Zawsze operujemy gotówką, którą wręczamy bezpośrednio po podpisaniu stosownej umowy.

Przedmioty skupione przez nas, czy też takie pozostałe po niedokonaniu ich wykupienia w czasie, wystawiamy na sprzedaż, zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie. Naszą ofertę kierujemy zatem nie tylko do sprzedających i potrzebujących pieniędzy, ale i tych kupujących, chcących owe pieniądze wydać na przedmiot pochodzący z naszego asortymentu.

 

Na co mogą liczyć nasi klienci z warszawskiego Targówka?

Odwiedzający nas klienci z obrębu warszawskiej dzielnicy Targówek już po samym wejściu mogą u nas liczyć na sympatyczną atmosferę i pełen profesjonalizm. Nie trzymamy się sztywno zasad (chyba, że chodzi o podstawowe aspekty podpisywanych przez nas umów – zawsze działamy zgodnie z prawem), a we wszystkim możemy się dogadać, odnajdując wspólne pole do rozmów z każdym klientem. W pełni rozumiemy to, że osoby sprzedające lub zostawiające w zastaw swoje przedmioty potrzebują szybkiej gotówki, a ci kupujący rzeczy z naszej oferty – atrakcyjniejszych cen od tych dostępnych w standardowych sklepach. Dostosowujemy się do tych realiów, będąc na bieżąco z niemal każdą branżą i współczesnymi trendami na rynku.

Doskonałym świadectwem jakości świadczonych przez nas usług są zadowoleni z nich klienci. Warszawski Targówek wyposażyliśmy już w sprzęt gospodarstwa domowego, wieże stereo, konsole do gier, telefony, a nawet samochody czy rowery.

 

Lombard Targówek - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 10

Tagi : Lombard Targówek Warszawa Lombard Centrum Warszawa

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00