KONTAKT

Jesteśmy w centrum Warszawy

LOMBARD VIP
ul.Tamka 13a
00-385 Warszawa
lombardvip@vp.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10:00-18:00

  Kontakt - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


  Ocena 5/5
  Głosów 17

  Tagi : Lombard Warszawa, Skup za gotówkę Warszawa

  Lombard VIP – kontakt z naszą firmą

  Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiająca na jakość świadczonych usług, na zadowolenie klientów i na pełen profesjonalizm. Jeśli na taką właśnie pragną Państwo postawić, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Wierzymy, że to miejsce okaże się być najlepszym, jeśli w grę wchodzi tego typu branża. 

  Bez względu na to, czy zależy Państwu na szybkim zastrzyku gotówki, a może chcecie kupić coś za niewielkie pieniądze, jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy w centrum Warszawy na ulicy Tamka 13a, w godzinach od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku. Ponadto zachęcamy do kontaktu telefonicznego, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji i wskazówek. Odpowiadamy również na Państwa maile, dlatego też, jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki naszemu formularzowi, ułatwiamy kontakt, tak, aby byli Państwo w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. 

  Dlaczego warto postawić na nasz lombard?

  Z usług lombardu korzysta dziś coraz więcej osób. Ludzie stawiają na taką formę zapożyczenia, bowiem okazuje się być ona najbardziej opłacalna. Chwilówki są zbyt mocno oprocentowane, dlatego też lombardy to najlepsza z możliwych opcja, na jaką tylko można postawić. Nasz lombard VIP to idealne miejsce, aby móc skorzystać z takiej właśnie formy pożyczania pieniędzy. Państwo oddają nam ,,pod opiekę” drogocenny przedmiot, my go wyceniamy i jeśli są Państwo zainteresowani, wypłacamy Wam określoną kwotę. W wyznaczonym w umowie terminie należy ją spłacić. Jeśli nie uda się Państwu zachować terminu spłaty, wówczas przedmiot, który dany był pod zastaw – może zostać przez nasz lombard sprzedany. Taka forma pożyczki z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, dlatego też i my wychodzimy do Państwa z naszą ofertą, mając nadzieję, iż sprosta ona Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom.

  Lombard VIP to miejsce wyjątkowe, jeśli w grę wchodzi korzystna oferta dla osób potrzebujących szybkiej pożyczki. Otrzymanie jej w banku nie zawsze jest możliwe, a sama procedura niezwykle długofalowa. W przypadku naszej firmy, wszystko można załatwić szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do kontaktu, wierząc, iż otrzymają Państwo w tym miejscu to, na czym tylko Państwu zależy. VIP to miejsce idealne, by móc otrzymać najwyższą jakość i pełne zadowolenie.