LOMBARD Bródno

Oferta naszego lombardu – Warszawa Bródno

Działalność lombardów na przestrzeni lat znacząco się zmieniła. Te bardzo popularne były jeszcze dwadzieścia lat temu, dziś istnieje ich na rynku zdecydowanie mniej. My jednak, jako lombard z tradycją i wieloletnim stażem, wciąż świadczymy swoje usługi i jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas nasz klient. Działamy w oparciu o istniejące przepisy, w pełni legalnie i z zadowoleniem naszych odbiorców. Prowadzimy skup różnego rodzaju produktów, oferując Państwu i pożyczki pod zastaw i zakup przedmiotów w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Lombard Brodno WarszawaProdukty do skupu

Czym jesteśmy zainteresowani? Jakie produkty można oddać do skupu? Wszystkie, które mają wartość, są sprawne i które można użytkować. Nie interesują nas nieużywane sprzęty RTV i AGD, sprzęt foto czy telefony komórkowe. Jeśli te jednak są w pełni sprawne, to jak najbardziej mogą je Państwo u nas zastawić. Co więcej, przyjmujemy złoto, rowery, samochody oraz nieruchomości. W ofercie naszej znajdują się także cenne pamiątki i rzeczy mające duża wartość. Mogą to być obrazy, różnego rodzaju porcelana i inne temu podobne przedmioty, które mają swoją wartość. Każdą więc rzecz, którą można wycenić, my wyceniamy i pożyczamy pieniądze lub też dalej ją sprzedajemy kolejnym klientom. 

 

Wybór odpowiedniej pożyczki

Pożyczki pozabankowe mogą być atrakcyjne, jeśli zostaną odpowiednio do nas dopasowane. Te, które oferuje Państwu nasz lombard, takimi właśnie są. Ich wartość uzależniona jest od przedmiotu, który zostanie wyceniony i postawiony w zastaw. Wiadomo, iż zupełnie inną kwotę otrzymać można za telefon komórkowy, inną za dobrej jakości rower, a jeszcze inną za działkę. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaka kwota jest Państwu potrzebna i adekwatnie do niej, musicie wybrać określony przedmiot, który będzie miał konkretną wartość. 

 

Możliwość kupowania za grosze

Dzięki rozwiązaniom, na jakich opiera się działalność naszego lombardu, wiele z rzeczy można kupować u nas za grosze. Po co więc przepłacać i wydawać na coś duże pieniądze, jeśli istnieje możliwość kupowania za dużo mniej? Warto sprawdzić co mamy i w razie zainteresowania, dokonać w pełni udanego zakupu. Zamiast stawiać na sklepy z używanymi rzeczami, warto sprawdzić i naszą ofertę. 

To właśnie Państwo macie możliwość skorzystania z wachlarza ofertowego naszej firmy. Jesteśmy przekonani o tym, że jakość naszych usług, będzie w stanie w 100% Państwa zadowolić i usatysfakcjonować. 

Lombard Bródno - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 22

Tagi : Lombard Bródno Warszawa Lombard Warszawa

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00