SKUP ZŁOTA

Prowadzimy skup biżuterii złotej, złotych monet i markowych zegarków. Złoto wyceniamy według wagi po najwyższych, możliwych stawkach. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów oferujemy też kupno i sprzedaż oryginalnych wyrobów jubilerskich.

Bez wątpienia złoto to jeden z najcenniejszych metali, który choć występuje w każdej niemal części świata, jest niezwykle rzadki, a to więc budzi jego pożądanie i co za tym idzie konkretną cenę. Nasz lombard jest miejscem, w ofercie którego można postawić na skup złota, dlatego też każdy, kto jest zainteresowany taką transakcją, może w pełni skorzystać z oferty naszej firmy.

Skup złota za gotówkęCo mogą Państwo sprzedać?

Jeśli interesuje Państwa skup złota, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Prowadząc taką działalność, oferujemy swoje usługi wszystkim osobom zainteresowanym tego typu rozwiązaniami. Do skupu można oddać między innymi najbardziej popularną złotą biżuterię, zegarki, jak również i złote monety. Jak wygląda cała transakcja? Państwo oddają do wyceny konkretny produkt ze złota, my go wyceniamy biorąc pod uwagę jego wagę, jak również i możliwe stawki. Jeśli są Państwo zainteresowani, pieniądze otrzymujecie od ręki. Bez żadnych problemów, ukrytych haczyków. Wszystko na najwyższym poziomie i z pełnym zadowoleniem, zarówno jednej, jak również i drugiej strony. Pragniemy w tym miejscu zaznaczyć, że sama wycena do niczego Państwa nie zobowiązuje. Możecie przekazać nam swoje złoto, a jeśli oferowana cena nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, zwracamy produkt z powrotem. Prawda, że proste?

Oprócz samego skupu złota, oferujemy również kupno, jak również i sprzedaż wyrobów jubilerskich, ale tylko w pełni oryginalnych. Swoją ofertę kierujemy więc zarówno dla klientów, którzy mają biżuterię, ale chcą się jej pozbyć, a także i dla tych, którzy chcą ją kupić, bez potrzeby wydawania na nią fortuny.

Dlaczego nasz lombard?

Podejmując z kimś współpracę, zarówno jedna, jak również i druga strona musi być z tego faktu niezwykle zadowolona, prawda? Jesteśmy przekonani o tym, że szeroka oferta naszej firmy i najwyższa jakość na jakiej nam zależy, pozwoli Państwu w pełni czerpać zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonych transakcji. My jesteśmy dla Państwa, Wy jesteście dla nas. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom naszych odbiorców. Oferując skup złota, a także zakup i sprzedaż oryginalnych wyrobów jubilerskich, wykonujemy swoje usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy natychmiastową wypłatę, pełną dostępność, szybkość działania i pełen profesjonalizm. Czyż można więc chcieć czegoś więcej? Mamy nadzieję, iż w przypadku tej usługi i my będzie zadowoleni i Państwo w pełni usatysfakcjonowani. 

Skup Złota Warszawa - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 84

Tagi : Skup Złota Warszawa Skup Złota za gotówkę

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00