Lombard Praga

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca najwyższą jakość usług, najlepsze pożyczki, atrakcyjne cenowo produkty. Tak właśnie działa nasz lombard, który jest idealnym miejscem, by móc otrzymać to wszystko, na czym tylko mogłoby Państwu zależeć. Wierzymy głęboko, iż stawiając na to miejsce, każdy z Państwa będzie w pełni zadowolony z wyboru właśnie naszej firmy. 

 

Lombard Warszawa PragaJak działamy?

Działamy na rynku jak większość firm w tej branży. Skupujemy towary, a następnie pożyczamy pieniądze i oferujemy sprzedaż produktów w najniższych cenach na rynku. W pierwszej kolejności to Państwo zostawiają u nas wybrany przedmiot. My go wyceniamy i oferujemy określoną za niego kwotę. Następnie spisywana jest umowa, w której kluczowe znaczenie ma termin spłaty zobowiązania. Mogą wybrać Państwo dwie opcje – spłacić pożyczkę wraz z odsetkami i otrzymać swój przedmiot z powrotem lub zrezygnować ze spłaty, jednocześnie oddając zastawioną rzecz w nasze ręce. W ten sposób my stajemy się jego właścicielami i możemy go sprzedać, dając Państwu tym samym możliwość zakupu różnego rodzaju przedmiotów w zdecydowanie niższych cenach, niż gdziekolwiek.

 

Dlaczego warto wybrać nasz lombard?

Każda firma pragnie istnieć na rynku, rozwijać się i umacniać swoją pozycję. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Trzeba jednak pamiętać, że zostają najlepsi. Mamy więc nadzieję, iż nasz lombard takim właśnie jest. My współpracujemy w oparciu o najwyższą jakość usług, korzystną dla Państwa wycenę, dogodne warunki i kompleksowe spełnianie Państwa potrzeb. Jeśli szybka gotówka lub zakup produktu w niskiej cenie – jesteśmy do dyspozycji. 

 

Co można u nas zastawić?

Szerokie możliwości zastawu dają Państwu możliwość otrzymania pożyczki lub zakupu produktu z każdej niemal półki. Przyjmujemy zarówno nieruchomości, jak również i ruchomości. Jesteśmy bowiem zainteresowani i działkami, mieszkaniami oraz domami, ale także i mniejszymi rzeczami. Skupujemy więc telefony komórkowe, laptopy i komputery, złoto i biżuterię, rowery oraz samochody. Wszystko to, co ma wartość i za co można otrzymać odpowiednią kwotę pieniędzy, można u nas właśnie zastawić.

Świadcząc nasze usługi, ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy zarówno dla osób, które poszukują szybkiej pożyczki, ale także i dla tych, którzy chcą kupić w niskiej cenie używany produkt. Zachęcamy serdecznie do wizyty w siedzibie naszej firmy, mając nadzieję, iż uda nam się w 100% spełnić oczekiwania każdego z Państwa. 

Lombard Praga - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 12

Tagi : Lombard Praga Warszawa Lombardy Warszawa Centrum

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00