Lombard Praga

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca najwyższą jakość usług, najlepsze pożyczki, atrakcyjne cenowo produkty. Tak właśnie działa nasz lombard w Warszawie, który jest idealnym miejscem, by móc otrzymać to wszystko, na czym tylko mogłoby Państwu zależeć. Wierzymy głęboko, iż stawiając na to miejsce, każdy z Państwa będzie w pełni zadowolony z wyboru właśnie naszej firmy. 

 

Lombard Warszawa PragaJak działamy?

Działamy na rynku jak większość firm w tej branży. Skupujemy towary, a następnie pożyczamy pieniądze i oferujemy sprzedaż produktów w najniższych cenach na rynku. W pierwszej kolejności to Państwo zostawiają u nas wybrany przedmiot. My go wyceniamy i oferujemy określoną za niego kwotę. Następnie spisywana jest umowa, w której kluczowe znaczenie ma termin spłaty zobowiązania. Mogą wybrać Państwo dwie opcje – spłacić pożyczkę wraz z odsetkami i otrzymać swój przedmiot z powrotem lub zrezygnować ze spłaty, jednocześnie oddając zastawioną rzecz w nasze ręce. W ten sposób my stajemy się jego właścicielami i możemy go sprzedać, dając Państwu tym samym możliwość zakupu różnego rodzaju przedmiotów w zdecydowanie niższych cenach, niż gdziekolwiek.

 

Dlaczego warto wybrać nasz lombard?

Każda firma pragnie istnieć na rynku, rozwijać się i umacniać swoją pozycję. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Trzeba jednak pamiętać, że zostają najlepsi. Mamy więc nadzieję, iż nasz lombard takim właśnie jest. My współpracujemy w oparciu o najwyższą jakość usług, korzystną dla Państwa wycenę, dogodne warunki i kompleksowe spełnianie Państwa potrzeb. Jeśli szybka gotówka lub zakup produktu w niskiej cenie – jesteśmy do dyspozycji. 

 

Co można u nas zastawić?

Szerokie możliwości zastawu dają Państwu możliwość otrzymania pożyczki lub zakupu produktu z każdej niemal półki. Przyjmujemy zarówno nieruchomości, jak również i ruchomości. Jesteśmy bowiem zainteresowani i działkami, mieszkaniami oraz domami, ale także i mniejszymi rzeczami. Skupujemy więc telefony komórkowe, laptopy i komputery, złoto i biżuterię, rowery oraz samochody. Wszystko to, co ma wartość i za co można otrzymać odpowiednią kwotę pieniędzy, można u nas właśnie zastawić.

Świadcząc nasze usługi, ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy zarówno dla osób, które poszukują szybkiej pożyczki, ale także i dla tych, którzy chcą kupić w niskiej cenie używany produkt. Zachęcamy serdecznie do wizyty w siedzibie naszej firmy, mając nadzieję, iż uda nam się w 100% spełnić oczekiwania każdego z Państwa. 

Lombard Praga - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 12

Tagi : Lombard Praga Warszawa Lombardy Warszawa Centrum

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00