Lombard Ursynów

Ursynów – oferta naszego lombardu dla mieszkańców Warszawy

Odwiedzający nasz warszawski lombard mieszkańcy dzielnicy Ursynów są witani z otwartymi szeroko ramionami, niezwykle atrakcyjną, a wręcz bezkonkurencyjną ofertą zakładającą skup, przyjmowanie pod zastaw i sprzedaż przedmiotów za gotówkę. Nasza firma działa już od 1993 roku, a na przestrzeni prawie trzydziestu lat wypracowała sobie podejście jej gwarantujące renomę, a klientom – zadowolenie i szybkie pieniądze.

Lombard Warszawa UrsynówOferta prowadzonego przez nas lombardu jest bardzo atrakcyjna nie tylko dla Warszawiaków z dzielnicy Ursynów – którzy, nota bene, mają do nas bardzo blisko – ale i wszystkich mieszkańców stolicy. Jej podstawą w większości przypadków jest wycena, do której podchodzimy w sposób jak najbardziej adekwatny do konkretnego jej przedmiotu. Zwracamy przy tym uwagę nie tylko na jego rynkową wartość, ale i na stan, w jakim jest on nam prezentowany. Wycena nigdy nie jest zobowiązująca, a my zawsze dajemy czas na zastanowienie się nad jej ewentualną akceptacją. Jest za to w pełni bezpłatna.

Klient sam decyduje, czy przedmiot swojej wizyty u nas sprzeda, czy też zostawi go w zastaw, z zamiarem późniejszego wykupienia go. Przedmiotem naszej umowy nie musi być zresztą niewielka rzecz – skupujemy i bierzemy pod zastaw również ruchomości (samochody czy motory), ale i nieruchomości (mieszkania, działki i inne). Robimy to jako jedni z nielicznych w Polsce, wyceniając je w tempie niemal ekspresowym.

W naszym lombardzie można też znaleźć szeroki asortyment przedmiotów na sprzedaż – mieszkańcy Ursynowa mogą nas odwiedzić, by nabyć wiele z nich po mocno okazyjnych cenach, często będących ułamkiem cen półkowych.

Na co mogą liczyć nasi klienci z warszawskiej dzielnicy Ursynów?

Warszawiacy przyjeżdżający z Ursynowa spotkają się u nas z zawsze uprzejmym i indywidualnym podejściem do ich potrzeb. Mogą mieć pewność co do legalności współpracy z nami, ale i do tego, że uzyskają od nas ilość pieniędzy jak najbardziej adekwatną (choć, oczywiście, subiektywnie) do wartości ich przedmiotu. Jesteśmy elastyczni i gotowi do rozmów – nigdy nie zamykamy się w standardach i szablonie, co czyni z nas doskonałego partnera do większych i mniejszych biznesów.

W ciągu naszej prawie trzydziestoletniej działalności na polskim rynku zdołaliśmy pozyskać mnóstwo klientów z warszawskiego Ursynowa, których wspomogliśmy gotówką i którym sprzedaliśmy przedmioty tanio, szybko i bez jakichkolwiek problemów. Ich zadowolenie i nasza renoma mówią same za siebie.

 

Lombard Ursynów - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 14

Tagi : Lombard Ursynów Warszawa Skup za gotówkę Warszawa Centrum

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00