Lombard na Bielanach czyli oferta dla naszych klientów w Warszawie

Działalność naszego lombardu sięga 1993 roku. Jesteśmy z naszymi klientami od wielu lat, wciąż będąc w pełni do ich dyspozycji. Wierzymy głęboko w to, że i Wy możecie do nas właśnie dołączyć, otrzymując najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie. Jeśli zależy Wam na szybkiej gotówce lub jeśli chcecie kupić produkt w zdecydowanie niższej cenie, to nasz lombard działa właśnie dla Was.

 

Lombard Warszawa BielanySzybka pożyczka pod zastaw

Działalność parabanków cieszy się na przestrzeni ostatnich lat bardzo dużą popularnością. Niestety, ale korzystając z takich ofert, musimy liczyć się z ogromnym oprocentowaniem. My, jako lombard mamy dla Was coś więcej, a mianowicie pożyczki pod zastaw. Jak to działa? Oddajecie w nasze ręce określony produkt, my go wyceniamy i w razie Waszej akceptacji, wypłacamy Wam gotówkę od ręki. Podpisujemy umowę, w której macie określony czas na zwrot pożyczki wraz z odsetkami. Jeśli to zrobicie, otrzymujecie zastawiony przez  Was przedmiot. Jeśli zaś nie dokonacie spłaty w wyznaczonym terminie, wówczas dana rzecz staje się naszą własnością i możemy ją sprzedać.

 

Kupowanie za mniej

Drugim więc filarem naszej działalności, jest sprzedaż różnego rodzaju produktów po niezwykle atrakcyjnych cenach. Mając towary, których klienci nie wykupili z powrotem, my mamy je dla Was. Możecie więc tutaj kupić doskonałej jakości telewizor, niezawodny sprzęt RTV i AGD, praktyczny w codziennym użytkowaniu rower, a może biżuterię, która dopełni całość Waszych stylizacji.

 

Dlaczego właśnie nasz lombard?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącą się ogromnym powodzeniem i popularnością. Działamy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, będąc w pełni do Waszej dyspozycji. W ofercie produktów, które możecie u nas zastawić, ale i które możecie też kupić, znajdują się między innymi: złoto i biżuteria, sprzęt RTV i AGD, a także foto, telefony i komputery, rowery i samochody, a także i nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, by być dla naszych klientów i oferować im wszystko to, co najlepsze. Jeśli szukacie szybkiej pożyczki od ręki lub chcecie postawić na zakup danej rzeczy w niskiej cenie, to nasz lombard służy Wam w pełni pomocą. 

 

Jeśli jakość świadczonych usług i wybór lombardu, który ma doświadczenie na rynku i stawia na swoich klientów, to jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Zachęcamy serdecznie, wierząc, iż jesteśmy w stanie w pełni sprostać Waszym potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. 

Lombard Warszawa Bielany - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 21

Tagi : Lombard Warszawa Bielany

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00