Lombard Bemowo

 

 

Oferta dla klientów naszego lombardu w dzielnicy Warszawa Bemowo

Nasz lombard oferuje  rozwiązania, które mogłoby pomóc Państwu w zaciągnięciu szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności.  Nasz lombard jest takim miejscem, w którym realizacja szybkiej pożyczki jest jak najbardziej możliwa. Wszystko po to, aby Tobie pomóc. Świadczymy najwyższą jakość naszych usług, będąc w pełni do dyspozycji naszych klientów. Co więcej, oferujemy także i wiele wartych uwagi przedmiotów, za które zapłacą Państwo naprawdę niewielkie pieniądze.

 

Lombard Warszawa BemowoSkup różnego rodzaju produktów

Nasz lombard, jak każdy inny działa na zasadzie udzielania pożyczek pod zastaw. Cóż to oznacza? Pożyczamy naszym klientom pieniądze, a Ci zostawiają określony u nas produkt, który zostaje wyceniony przez rzeczoznawcę. Jeśli w terminie umowy pożyczka wraz z odsetkami zostanie spłacona, produkt trafia do Państwa. Jeśli zaś nie otrzymamy pieniędzy, stajemy się właścicielami danego produktu i wystawiamy go na sprzedaż innym klientom. Co można oddać do skupu? Największą popularnością cieszy się złoto, a także telefony komórkowe, komputery czy sprzęt RTV i AGD. Nie ograniczamy się jednak jedynie do wąskiej grupy produktów. Oferujemy również skup rowerów, samochodów, a nawet i nieruchomości. Wyceniamy, pożyczamy pieniądze, a następnie oddajemy rzecz lub dalej ją sprzedajemy.

 

Zakup produktów w lombardzie w niższych cenach

W ramach usług naszego lombardu, oferujemy także zakup przez Państwa różnego rodzaju produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli więc zależy Państwu na dobrej jakości aparacie fotograficznym nie za miliony monet, jeśli chcecie kupić pralkę lub piękne, złote kolczyki, to właśnie u nas otrzymacie to w bardzo atrakcyjnej cenie, jaka z pewnością w pełni Państwa zadowoli. Po co przepłacać, jeśli można kupować coś taniej? 

 

Dlaczego nasz lombard to dobry wybór?

Wiadomo, iż każda firma będzie zachwalała swoje usługi i wybór właśnie jej, bo w końcu to od klientów zależy sukces danego przedsiębiorstwa. My jednak nie rzucamy słów na wiatr i nie są one jedynie pustą teorią. My działamy w praktyce. Oferujemy skup szerokiej grupy produktów, wyceniamy je na takie kwoty, by dać klientom pełną satysfakcję, a do tego zawsze w pełni indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych klientów.

Jesteśmy przekonani o tym, że to miejsce, okaże się być niezwykle pomocnym zarówno osobom poszukującym pożyczki pod zastaw, jak również i takim, które poszukują atrakcyjnych cenowo produktów. Mamy nadzieję, iż uda nam się spełnić Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania. 

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00