Lombard na Żoliborzu

Oferta Lombardu VIP na Żoliborzu

Masz niespodziewany wydatek, który całkowicie zrujnował Twoje budżetowe plany? Nie wiesz za co naprawić samochód, którym dojeżdżasz do pracy? A może szukasz PlayStation dla syna, ale żal Tobie wydawać pieniędzy na nowy sprzęt? W każdym wypadku służymy Wam pomocą, świadcząc jako lombard najwyższą jakość usług. Jesteśmy dla Was i z Wami, wciąż otwierając nowe miejsca naszej działalności. Chcecie skorzystać z naszej pomocy?

 

Lombard z tradycją – nowe miejsce na Żoliborzu

To, co na pewno nas wyróżnia na rynku, to przede wszystkim długoletnia tradycja, ogromna wiedza, grono zadowolonych klientów i doświadczenie, jakie budujemy od 1993 roku. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na naszych klientów, co sprawia, że jesteśmy dziś w takim miejscu, w jakim jesteśmy. Choć większość lombardów zniknęła z rynku w momencie pojawienia się na rynku parabanków, to nam udało się przetrwać i jesteśmy dziś prawdziwą potęgą. Otwieramy dla Was kolejne już miejsce, tym razem na Żoliborzu, bo chcemy być jeszcze bardziej dostępnymi specjalnie dla Was.

 

Lobard Warszawa Żoliborz

Skup za gotówkę – czyli rozwiązanie idealne

 

Nie ma u nas żadnych zbędnych formalności, nie ma sprawdzania zdolności kredytowej, niepotrzebnej papierologii. Działamy od razu i wypłacamy gotówkę od ręki. Jeśli macie coś cennego, co chcecie oddać w zastaw, aby móc pożyczyć od nas pieniądze, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jedyne co musicie zrobić, to przynieść do nas określoną rzecz lub dokumenty z nią związane, jeśli jest to na przykład nieruchomość. My z pomocą naszego rzeczoznawcy ją wyceniamy, a następnie wypłacamy określoną sumę pieniędzy. Oczywiście, jeśli cena Wam nie odpowiada, w każdej chwili możecie się wycofać. W momencie jednak jej akceptacji, zawieramy między sobą umowę. Najważniejsza jest data spłaty zobowiązania wraz z odsetkami. Jeśli nie oddacie pieniędzy na czas, my stajemy się właścicielami danego produktu i możemy dalej go sprzedać. Tak działa ta branża i mamy nadzieję, iż jest ona dla Was w pełni akceptowalna.

 

Skupujemy między innymi złoto i biżuterię, telefony i komputery, sprzęt RTV, AGD i foto, a także rowery, samochody i nieruchomości. Jako jeden z nielicznych, nasz lombard posiada tak szeroki wachlarz produktów, jaki możecie u nas zastawić. To sprawia, że bez względu na to, jaką rzecz przyniesiecie, my ją wycenimy i wypłacimy pieniądze. Jest tylko jedna zasada – wszystko, co oddacie do skupu musi być używane i sprawne. To warunek konieczny. 

Lombard Żoliborz - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 17

Tagi : Lombard Żoliborz Warszawa Pożyczki pod zastaw Warszawa

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00