Lombard Wola

 

 

Oferta naszego lombardu dla Warszawiaków z Woli

Odwiedzając nasz lombard klienci z warszawskiej Woli mogą się spodziewać pełnego profesjonalizmu na każdym etapie współpracy – niezależnie od tego, czy ta będzie zakładała skupienie przez nas ich przedmiotów, wzięcie ich pod zastaw czy sprzedaż wybranej przez nich części naszego asortymentu. W stolicy działamy już od 1993 roku, nasze doświadczenie przekuwając na zadowolenie każdego Warszawiaka, który nas odwiedza.

Warszawa Wola czyli co oferuje nasz lombardLombard Warszawa Wola

Osoby z warszawskiej Woli w naszym lombardzie skorzystają z usług na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebują gotówki, jesteśmy w stanie skupić ich rzeczy lub też przyjąć je pod zastaw – jeśli oczywiście są w jakikolwiek sposób wartościowe. Zawsze operujemy przy tym gotówką i spisujemy stosowną umowę. Działamy w zgodzie z polskim prawem, nigdy nie robiąc od tego odstępstw. Skupujemy niemal wszystko, co da się spieniężyć, w tym między innymi sprzęt RTV i AGD, konsole do gier, wieże stereo, ale też przedmioty kolekcjonerskie – monety, biżuterię czy mosiężne figurki. Jesteśmy też jednym z niewielu podmiotów tego typu, które skupują mieszkania i inne nieruchomości, przeprowadzając transakcje szybko i sprawnie.

Jeśli klient potrzebuje kupić przedmiot (ale też nieruchomość czy ruchomość), jesteśmy w stanie zaoferować go (lub je) po mocno konkurencyjnej cenie, zawsze będąc skłonni do negocjacji. Nasz asortyment stale się poszerza, a z uwagi na nasze doświadczenie, zawiera w sobie tylko przedmioty nieuszkodzone, często w stanie idealnym, z pewnością mogące posłużyć ich nabywcom dokładnie tak, jak ich nowe – i zwykle znacznie droższe – odpowiedniki.

Na co mogą liczyć nasi klienci z warszawskiej Woli?

Odwiedzając nasz lombard klienci mieszkający na warszawskiej Woli mogą się spodziewać profesjonalnego i indywidualnego podejścia do nich i do ich potrzeb. Pracujący u nas eksperci wyceniają każdy przyniesiony przez nich przedmiot, zawsze dokładnie określając jego wartość nie tylko bazując na jego cenie rynkowej, ale i na stanie, w jakim się znajduje. Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony każdej z transakcji były zadowolone z jej ostatecznej formy, na każdym kroku do tego zadowolenia dążąc. Pieniądze zawsze przekazujemy „od ręki” – nie trzeba na nie czekać, a wszelkie formalności związane z ich pozyskiwaniem zostały przez nas zredukowane do absolutnego i prawnie akceptowalnego minimum.

Warszawiacy z dzielnicy Wola już wielokrotnie sięgali po nasze usługi, o czym może świadczyć renoma, którą sobie wśród nich wyrobiliśmy, a która stale przyciąga ich do nas.

 

Lombard Warszawa Wola - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 15

Tagi : Lombard Warszawa Wola Skup za gotówkę Warszawa Śródmieście

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00