Lombard Warszawa Wawer

Obecnie na Wawerze nie mamy oddziału. Zapraszamy do siedziby w centrum Warszawy - kontakt

 

Lombard, który od wielu już lat działa na rynku. Początkowo mała firma, dziś potężna działalność, która otwiera swoje punkty wciąż w nowych miejscach Warszawy, będąc w pełni do dyspozycji swoich klientów. I choć działalność tego typu instytucji na przestrzeni lat znacząco zmalała, my pozostaliśmy i jesteśmy w pełni dla Was- tu i teraz. 

 

Lombard – doświadczenie, wiedza, grono zadowolonych klientów

Jako lombard działający już od 1993 roku, możemy zaoferować Wam jakość na najwyższym poziomie. Nasze usługi świadczone są w różnych częściach Warszawy, w tym również i w dzielnicy Wawer. Mamy doświadczenie, ogrom zdobytej wiedzy, jak prowadzić taką firmę, a do tego grono zadowolonych klientów, którzy raz korzystając z naszych usług, z chęcią wracają ponownie. Mamy ogromną nadzieję, iż również dla Was nasza oferta wyda się na tyle atrakcyjna, że z chęcią zdecydujecie się z niej właśnie skorzystać. 

 

Lombard Warszawa WawerCo skupujemy?

Kluczowe znaczenie ma bez wątpienia to, co skupujemy. Wachlarz możliwości jest naprawdę bardzo szeroki. Największą popularnością cieszy się skup złota, biżuterii, a także telefonów i komputerów. Co więcej, duże powodzenie zyskują także sprzęty RTV i AGD. Bierzemy pod zastaw dzieła sztuki, aparaty fotograficzne i rowery. Jeśli chodzi o droższe rozwiązania, proponujemy Wam także skup samochodów, jak również i nieruchomości. Jesteście zainteresowani? 

 

Dlaczego warto wybrać nasz lombard?

Zawsze, gdy w grę wchodzą pieniądze, należy pięć razy się zastanowić, zanim postawimy na konkretne rozwiązanie. Jeśli w grę jednak wchodzi nasz lombard, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Wiemy doskonale, że często pojawiają się wydatki, jakich w ogóle się nie spodziewaliśmy. Skąd wziąć więc pieniądze, jeśli nikt z rodziny czy przyjaciół nie jest w stanie nam pomóc? My służymy pomocą oferując pożyczki pod zastaw z bardzo dobrym oprocentowaniem. Co więcej, tylko u nas można dokonać zakupu produktów, w cenach najniższych na rynku. To miejsce z pewnością stanowi idealną opcję dla bardzo szerokiego grona odbiorców. 

Jeśli szybka gotówka od ręki bez zbędnych formalności pod zastaw lub jeśli zakup odpowiednich produktów w dużo niższych cenach, niż te w sklepach z używanymi rzeczami, to jesteśmy tu i oferujemy takie właśnie usługi. Mamy nadzieję, iż uda nam się sprostać potrzebom każdego z Was, dając Wam najwyższą jakość usług i pełne Wasze zadowolenie. 

Lombard Warszawa Wawer - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 22

Tagi : Lombard Warszawa Wawer Lombardy Warszawa Śródmieście

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00