Lombard Warszawa Włochy

 

 

Oferta naszego lombardu dla mieszkańców warszawskiej dzielnicy Włochy

Z usług naszego warszawskiego lombardu niemal od początku jego prawie trzydziestoletniego istnienia korzystają mieszkańcy dzielnicy Włochy, zlokalizowanej w południowo-zachodniej części stolicy. Wychodzimy do nich z bardzo atrakcyjną i zawsze konkurencyjną ofertą na skup, sprzedaż oraz przyjmowanie pod zastaw – zawsze na przystępnych i jasnych warunkach.

Lombard Warszawa Włochy

Warszawa Włochy – co oferuje nasz lombard

Nasz lombard swoje usługi dla Warszawiaków z dzielnicy Włochy świadczy na zdecydowanie najwyższym poziomie, jako podstawę w większości przypadków ustalając adekwatną i solidną, a przy tym całkowicie bezpłatną wycenę. Nie jest ona w żaden sposób zobowiązująca, a nasi pracownicy nigdy nie naciskają. Zawsze dajemy czas na zastanowienie się i przemyślenie wszystkich warunków proponowanych przez nas w konkretnym przypadku.

Przedmioty nie tylko przyjmujemy pod zastaw (z możliwością późniejszego ich wykupienia), ale i skupujemy, zawsze za gotówkę w formule „z ręki do ręki”. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku, przyjmujemy w rozliczeniu nie tylko rzeczy niewielkich rozmiarów, ale też ruchomości pokroju samochodów oraz nieruchomości w postaci domów, mieszkań czy działek. W tym ostatnim przypadku jesteśmy zresztą niemal bezkonkurencyjni, wyceniając szybko, a równie sprawnie finalizując każdą z transakcji.

Mieszkańcy dzielnicy Włochy w Warszawie na przestrzeni lat kupowali od nas i sprzedawali nam sprzęt RTV i AGD, konsole do gier, wartościową biżuterię, złoto i mnóstwo innych przedmiotów. Tak właściwie bowiem skupujemy wszystko, co ma wymierną wartość i co uznamy za możliwe do dalszego spieniężenia. Nie zamykamy się przy tym na nieszablonowe propozycje, a na uwagę zasługuje również nasz asortyment przedmiotów możliwych do zakupienia.

Na co mogą liczyć nasi klienci z warszawskiej dzielnicy Włochy?

Odwiedzające nas osoby pochodzące z warszawskiej dzielnicy Włochy (ale nie tylko z niej, ale i całej stolicy) z pewnością zaskoczy nasze podejście do ich potrzeb – zawsze pełne zrozumienia i chęci dogadania się, zależnej od możliwości prezentowanych przez konkretną sytuację i przedmiot ewentualnej współpracy. Nasza firma działa nieszablonowo i bez sztywnych zasad, co czyni z niej jedną z najbardziej przystępnych na rynku. Niezależnie od tego, z jakiej skali biznesem mamy do czynienia.

Posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów lombardu właśnie z warszawskich Włoch, ceniących nas za szybkość transakcji, bezproblemowość i transparentne warunki współpracy. Zawsze działamy legalnie, ale starając się uprościć skomplikowane procedury, zamykając je w przystępnej dla każdego odbiorcy formie.

Lombard Warszawa włochy ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 112

Tagi : Lombard Warszawa Włochy lombard Warszawa Śródmieście

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00