Lombard Ursus

 

 

Oferta naszego lombardu dla klientów Warszawa Ursus

Nasz lombard zaprasza do współpracy wszystkich klientów z warszawskiego Ursusa. Mieszkańcy tej dzielnicy, bądź co bądź jednej z najbardziej prestiżowych, mogą liczyć na pełen profesjonalizm na każdym jej etapie – od wyceny, przez przekazanie gotówki lub przedmiotu, w zależności od przyczyn ich przybycia do nas.

Lombard Warszawa UrsusWarszawiacy zamieszkujący Ursus mogą liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę z naszej strony, mocno konkurencyjną względem podmiotów świadczących podobne usługi. Bazuje ona na trzech aspektach:

 1. Wycenie – ta dokonywana jest zawsze, niezależnie od tego, czy klient chce coś u nas zostawić pod zastaw, czy też to sprzedać (bez możliwości odzyskania). Dokonujemy jej bezpłatnie, a sama w sobie nie jest w żaden sposób wiążąca – jeżeli klientowi nie będzie pasowała, może wycofać się z całej transakcji. Przeprowadza ją nasz wykwalifikowany pracownik, zawsze w sposób adekwatny do wartości konkretnego przedmiotu.
 2. Skupie / Zastawie – w każdym przypadku klient otrzymuje od nas gotówkę. Może coś sprzedać, albo też zostawić pod zastaw z zamiarem późniejszego wykupienia tego.
 3. Sprzedaży – wszystkie sprzedawane nam bezpośrednio przedmioty, ruchomości i nieruchomości, ale i te, które trafiły w nasze posiadanie z niewykupionego zastawu, wystawiamy na dalszą sprzedaż, zawsze proponując atrakcyjne ich ceny względem ich wartości rynkowych.

Nasza firma skupuje (a zatem i sprzedaje) wszystko, co można uznać za wartościowe. Jako jedni z nielicznych skupujemy również nieruchomości, dokonując ich wyceny w dokładnie taki sam sposób, jak w przypadku mniejszych gabarytowo i mniej wartościowych przedmiotów.

Na co mogą liczyć nasi klienci z warszawskiego Ursusa?

Odwiedzając nasz lombard, osoby z dzielnicy Ursus w Warszawie mogą liczyć na indywidualne podejście do nich i do sprawy, z którą do nas przychodzą – niezależnie od tego, czy u jej podstaw będzie leżała potrzeba pozyskania gotówki, czy też kupienia rzeczy, ruchomości lub nieruchomości znajdującej się w naszym asortymencie. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb każdej z nich, zawsze pozostawiając pole do ewentualnych negocjacji.

Doskonałym gwarantem jakości świadczonych przez nas usług jest ilość zadowolonych z nich klientów właśnie z Ursusa. Nie tylko wspomogliśmy wielu z nich w potrzebie, ale też mnóstwo osób z tej dzielnicy stolicy zaopatrzyliśmy w sprzęt i inne skupione przez nas przedmioty. Działamy legalnie, również w dzielnicy Ursus i posiadamy prawie trzydziestoletni staż, co również powinno zachęcić do odwiedzania nas.

 

Lombard Ursus - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 16

Tagi : Lombard Warszawa Ursus Lombard Warszawa Centrum

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00