Lombard Tarchomin

Warszawski Tarchomin – oferta naszego lombardu

Nasz lombard, działający na rynku już od niemal 30 lat, zaprasza w swoje progi wszystkich mieszkańców Warszawy, w tym również osoby zamieszkujące Tarchomin – jedno z jej najznamienitszych osiedli. Wychodzi do nich z jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku, proponując między innymi bezpłatną wycenę oraz możliwość pozyskania gotówki – zawsze na korzystnych dla nich warunkach, przy minimum Lombard Warszawa Tarchominkoniecznych do spełnienia formalności.

Osoby zamieszkujące białołęckie osiedle Tarchomin, oprócz tego, że mają do nas blisko, mogą liczyć na możliwość sięgnięcia po naszą pełną ofertę. W jej obrębie z kolei znaleźć mogą takie usługi, jak:

 • wycena, która zawsze jest darmowa i niezobowiązująca; czuwa nad nią nasz pracownik rzeczywiście znający się na rzeczy, biorący pod uwagę aktualną cenę przedmiotu czy nieruchomości, ale też jej obecny stan;
 • skup – skupujemy przedmioty, które mają jakąś wartość, czy to biorąc je pod zastaw (na bazie umowy), czy też kupując je bezpośrednio i bezzwrotnie, zawsze za gotówkę;
 • sprzedaż – nasz lombard działa w prosty sposób: przedmioty oddaje osobom, które zwrócą mu pieniądze, a sprzedaje – gdy te nie wywiążą się z umowy lub po prostu z góry i na stałe je u niego zostawią.

Skupujemy i sprzedajemy niemal wszystko, co posiada jakąś wartość – jako jedni z niewielu w stolicy jesteśmy w stanie przyjąć nawet nieruchomości.

Na co mogą liczyć nasi klienci z warszawskiego osiedla Tarchomin?

Klienci zamieszkujący warszawski Tarchomin (ale i inne rejony naszej stolicy) odwiedzając nasz lombard mogą spodziewać się najbardziej profesjonalnej obsługi już po przekroczeniu jego progu, niezależnie od tego, z jaką sprawą przychodzą. Tym, na co z pewnością mogą liczyć jest  nasza elastyczność. Rozumiemy, że sprzedający przychodzą do nas w nagłej potrzebie szybkiej gotówki, a kupujący – z nadzieją na dokonanie zakupu po cenie niższej niż ta rynkowa. Oczekiwania każdego z tych klientów staramy się w stu procentach zaspokoić. Nasza firma jest taką, z którą zdecydowanie można się dogadać, dochodząc do porozumienia w każdym konkretnym aspekcie jej oferty. Nie bez powodu wielu mieszkańców Tarchomina cieszy się sprzedawanymi przez nas przedmiotami z drugiej ręki, a wielu innym pomogliśmy przetrwać trudne czasy poprzez solidny, zawsze adekwatny do pozostawianych przez nich w zastaw przedmiotów, zastrzyk gotówki.

Co najważniejsze, nasz lombard działa w całości w zgodzie z literą prawa. Świadectwem tego jest chociażby nasz staż – istniejemy na rynku już od 1993 roku!

 

Lombard Tarchomin - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 10

Tagi : Lombard Tarchomin Warszawa Lombard Warszawa

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00