Lombard Rembertów

Oferta naszego lombardu w Rembertowie

Nasz lombard zaprasza w swoje progi klientów z całej Warszawy, w tym również z Rembertowa. Proponujemy im przy tym bardzo atrakcyjne warunki sprzedaży i zakupu produktów z wielu różnych kategorii. Pochodzącym z tej dzielnicy stolicy osobom zapewniamy bezpłatną wycenę i gotówkę zawsze od ręki, upraszczając proces jej pozyskiwania niemal do minimum.

Lombard Warszawa RembertówNasz lombard działa prężnie już od prawie 30 lat, od samego początku starając się spełniać najśmielsze oczekiwania klientów z całej Warszawy, w tym również i Rembertowa, ale też dostosowywać się do obecnej sytuacji na rynku. Zajmujemy się przede wszystkim:

 • wyceną – ta jest w pełni darmowa i nie jest w żaden sposób zobowiązująca. Zatrudniamy ekspertów, którzy dokonują jej w sposób zawsze korzystny dla obu stron zawierających umowę;  
 • skupem – jesteśmy zainteresowani zakupem niemal wszystkiego, co posiada jakąś wartość, w tym – jako jedni z niewielu na rynku – również mieszkań i innych nieruchomości;
 • sprzedażą – nasz schemat działania zakłada dawanie gotówki pod zastaw – jeśli ta nie zostanie nam oddana w terminie, przedmioty wystawiamy na sprzedaż. Swoją ofertę kierujemy więc również do kupujących, chcących nabyć używane przedmioty czy właśnie nieruchomości w idealnym stanie, poniżej ich średniej wartości rynkowej.

Klienci z Rembertowa doceniają naszą elastyczność i myślenie – jak to się w dzisiejszych czasach mówi – „pozapudełkowe”. 

Na co mogą liczyć nasi klienci z Rembertowa?

Osobom, które zdecydują się na odwiedzenie nas i skorzystanie z naszej oferty proponujemy zdecydowanie najatrakcyjniejsze warunki współpracy, niezależnie od tego, czego by ona nie dotyczyła. Atrakcyjność objawia się już w pierwszym jej etapie, a zatem przy wycenie, której dokonuje prawdziwy profesjonalista, a której podstawą jest zadowolenie obu stron. Zawsze dbamy o to, aby doskonale odzwierciedlała ona rzeczywistą wartość przedmiotu czy nieruchomości. Co więcej, zawierana z nami umowa jest przejrzysta, klarowna i prosta do zrozumienia, co gwarantuje jej jasność z perspektywy obu jej stron.

W Rembertowie jesteśmy również znani z bardzo szerokiej oferty przedmiotów na sprzedaż – zawsze jesteśmy w stanie się dogadać i zaoferować ceny mocno konkurencyjne oraz po prostu kuszące. Mieszkańców tej dzielnicy Warszawy wyposażyliśmy już we wszelkiego rodzaju sprzęt RTV i AGD, konsole do gier, sprzęt sportowy, ale i w przedmioty kolekcjonerskie – monety, obrazy czy chociażby figurki. Z radością poszerzamy nasz asortyment, ale i służymy pomocą w potrzebie. Doraźną, natychmiastową, a przede wszystkim w pełni legalną.

 

 

Lombard Rembertów - VIP LOMBARD  ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 7

Tagi : Lombard Rembertów Warszawa Lombardy Warszawa Śródmieście

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00