Lombard Ochota

 

 

Warszawa ochota – oferta naszego lombardu dla klientów

Potrzebujesz nagle szybkiej gotówki, bo zepsuł się Tobie samochód, musisz zapłacić za rehabilitację syna, a może koniecznym jest remont mieszkania? Nie mając oszczędności, z całą pewnością pożyczka pod zastaw może okazać się wyśmienitym wyborem dla każdego. Wiemy doskonale, że pożyczki pozabankowe nie zawsze wzbudzają zaufanie. My jednak dokładamy wszelkich starań, by pokazać, że współpraca z naszym lombardem to jakość, na jaką na pewno warto postawić.

 

Lombard Warszawa OchotaSkup małych i dużych rzeczy

Jednym z kluczowych elementów jest pytanie – co można zastawić w lombardzie? My, jako firma z doświadczeniem na rynku, ogromną wiedzą oraz fachowym podejściem do naszej pracy, przyjmujemy szeroką paletę różnego rodzaju przedmiotów. Skupujemy między innymi rzeczy drobne, w tym między innymi złoto, biżuterię czy telefony komórkowe, ale i te nieco większe jak sprzęt komputerowy, RTV i AGD, a także aparaty fotograficzne i inne części foto. Co więcej, zainteresowani jesteśmy także rowerami oraz samochodami. Ponadto, jako nieliczni na rynku, oferujemy również skup nieruchomości, w tym zarówno działek, jak również i domów, mieszkań czy innych obiektów. 

 

Szybka pożyczka bez formalności

Jedyne, czego oczekujemy to dowodu osobistego, a w ramach wzajemnej współpracy – umowy. To wszystko. Żadnych zaświadczeń o zarobkach, wyciągów z konta, PIT’u. My przyjmujemy pod zastaw daną rzecz, która wcześniej zostanie wyceniona przez naszego rzeczoznawcę, a następnie wypłacamy konkretną sumę. Jeśli klient ją spłaci wraz z odsetkami, otrzyma zastaw z powrotem. Jeśli nie dokona spłaty, my stajemy się właścicielami danej rzeczy i sprzedajemy ją dalej, dając tym samym możliwość zakupu różnego rodzaju przedmiotów w bardzo atrakcyjnych cenach. 

 

Dlaczego nasz lombard?

Dziś, w XXI wieku, gdzie dostęp do produktów jest naprawdę ogromny, a klient może wybierać, co tylko chcemy, my musimy zrobić wszystko, by zaufał właśnie nam. Będąc więc dla Państwa i z Państwem, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, tak, by być najlepszymi, by stać ponad konkurencją i by współpracując z Państwem, uzyskać obopólne zadowolenie i satysfakcję. Na tym nam zależy i do tego właśnie dążymy. 

Mamy nadzieję, iż nasz lombard okaże się spełnić potrzeby, oczekiwania i wymagania naszych drogich klientów. Jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego z Was, oferując najlepsze rozwiązania i najwyższą jakość świadczonych usług. 

Lombard Ochota - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 16

Tagi : Lombard Warszawa Ochota Skup za gotówkę Warszawa Centrum

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00