Lombard Mokotów

 

 

Lombard Mokotów – oferta dla klientów Warszawy

Lombard to miejsce, które dla wielu klientów odgrywa niezwykle ważną rolę i z usług których, korzysta spory odsetek osób. My, jako lombard w Warszawie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem oraz zebraną wiedzą, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji, oferując skup przedmiotów, pożyczki pod zastaw i możliwość zakupu produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wierzymy głęboko w to, że to miejsce da Państwu jakość na najwyższym poziomie z pełnym Państwa zadowoleniem. 

 

Lombard Warszawa Mokotów Jakie przedmioty można oddać do skupu?

W ramach wyboru naszego lombardu, oferujemy skup różnego rodzaju przedmiotów, zarówno tych większych, jak również i tych mniejszych. Jesteśmy zainteresowani między innymi biżuterią i złotem, telefonami komórkowymi, sprzętem komputerowym, AGD i RTV. Co więcej, u nas można zostawić rowery i samochody, ale także i wszelkie nieruchomości, w tym domy oraz działki. Wszystko więc, co ma wartość i co możemy wycenić, mogą Państwo u nas zastawić. My pożyczamy pieniądze adekwatne do wartości danej rzeczy w ramach odpowiedniej umowy. Państwo mają określony czas na spłatę pożyczki wraz z odsetkami, by zastaw mógł trafić do Was ponownie. Jeśli tak się nie stanie, Państwo nie są już dalej zobowiązani do spłaty, ale my stajemy się właścicielami przedmiotu i dalej wystawiamy go na sprzedaż innym klientom. 

 

Dlaczego nasz lombard?

Jesteśmy świadomi tego, że w dzisiejszych czasach to nie my wybieramy sobie klientów, ale klient może wybrać nas. Mając wybór, zawsze będzie stawiał na tych najlepszych. Mamy nadzieję, iż nasza ciężka praca oraz poświęcenie, a do tego możliwość otrzymania szybkiej gotówki od ręki czy też przedmiotów w niskich cenach, pozwolą Państwu wybrać właśnie naszą firmę. Istniejemy na rynku wiele lat. Większość lombardów zamknęła swoją działalność, przede wszystkim z racji tego, iż bardzo dużym powodzeniem zaczęły cieszyć się chwilówki z parabanków. My jednak pozostaliśmy i rośniemy w siłę, a nasza firma z miesiąca na miesiąc staje się jeszcze większa, wciąż otwierając kolejne swoje siedziby. Wierzymy więc głęboko w to, że współpraca z naszą firmą, okaże się więc być dla Państwa najlepszym z możliwych wyborem. Polecamy nasz lombard również klientom mieszkającym na Mokotowie.

Kto korzysta z naszych usług jeden raz, z chęcią wraca ponownie. My wiemy bowiem, że to od klienta zależy nasze być albo nie być na rynku, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by świadczyć jakość dostępną z najwyższej półki.

Lombard Mokotów - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 16

Tagi : Lombard Warszawa Mokotów Lombardy Warszawa

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00