Lombard Białołęka

 

Lombard Warszawa Białołęka

Pożyczki pod zastaw, czyli oferta naszego lombardu na Warszawskiej Białołęce

Poszukują Państwo rzeczy używanych, które są bardzo dobrej jakości, dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach? A może zależy Państwu na szybkiej pożyczce bez zbędnych formalności? W każdym przypadku nasz lombard jest w pełni dla swoich klientów. W ramach naszych usług prowadzimy skup przedmiotów. Sprzedajemy rzeczy używane i oferujemy pożyczki pod zastaw. Wszystko za gotówkę, od ręki, bez straty czasu i tony dokumentów. Czy na tym więc Państwu zależy?

 

Lombard Warszawa BiałołękaSkup za gotówkę – czyli co nas interesuje

Chcąc oddać do nasz cenny dla Państwa przedmiot, jesteśmy zainteresowani wieloma rozwiązaniami, nie ograniczając się do wąskiej grupy produktów. Skupujemy więc drobne przedmioty, jak złoto, telefony komórkowe lub sprzęt foto, a także i większe sprzęty AGD i RTV. Jesteśmy zainteresowani skupem rowerów, samochodów, ale również i nieruchomości. Wszystko, co ma wartość i co chcielibyśmy Państwo oddać do skupu, z pewnością zostanie przez nas przyjęte. Nie interesują nas rzeczy nieużywane i zepsute, takie, które nie mają większej wartości. To, co przyjmujemy, musi i być warte uwagi i cenne, tak, aby Państwo mogli otrzymać za to odpowiednią kwotę pożyczki i tak, byśmy my mogli taki produkt sprzedać, jeśli będzie taka konieczność. 

 

Warte uwagi pożyczki

Pożyczka w placówkach pozabankowych zawsze budzi spore kontrowersje, a dla samych klientów wielką niewiadomą. Jako lombard działający jednak na rynku od wielu już lat, niczego nie ukrywamy, niczego nie prowadzimy niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Państwo oddają określony przedmiot, my go wyceniamy i w przypadku zainteresowania, wypłacamy pieniądze będące wartością danej rzeczy. Państwo decydują, czy oddają pieniądze czy pozbywają się swojej rzeczy, która dalej stanie się naszą własnością. 

 

Możliwość zakupu produktów w niskich cenach

I oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć także i możliwości zakupu przez Państwa wielu ciekawych, atrakcyjnych produktów. Wszystko to, co staje się naszą własnością, dalej sprzedajemy, dając Państwu możliwość otrzymania wielu wartych uwagi produktów w bardzo korzystnych cenach.

 

Nasz lombard to miejsce, które od wielu już lat jest w pełni do dyspozycji swoich odbiorców. Wierzymy w to, że nasze długoletnie doświadczenie, zebrana wiedza, jak również i zespół doświadczonych pracowników, pozwolą Państwu otrzymać to, na czym tylko Wam zależy.

Lombard Białołęka - VIP LOMBARD ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 23

Tagi : Lombard Warszawa Białołęka

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?

Zadzwoń lub zostaw nam
swój numer telefonu

22 828 55 33

  KONTAKT

  Jesteśmy w centrum Warszawy

  LOMBARD VIP
  ul.Tamka 13a
  00-385 Warszawa
  lombardvip@vp.pl

  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 10:00-18:00

  22 828 55 33
  22 828 55 22
  22 627 97 00